نتایج جستجو برای عبارت :

سلبریتی هایی که زیست شناسی خوانده اند: قسمت سوم

رابطه با فرزند خوانده در ابتدا می تواند بسیار سخت باشد. اما با کمی تلاش میتوان رابطه را بهبود بخشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که در همان ابتدا بنیان رابطه را خوب بنا کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود این رابطه همانند آهن محکم خواهد شد. در این مقاله راه های تقویت رابطه با فرزند خوانده ها را به طور کامل گفته ایم. ادامه مطلب را ببینید. 
ادامه مطلب
امام سجادعلیه السلام و سایر اسیران را در شام ، در آستانه درب مسجد، نگه داشتند؛
در آن هنگام فردی سالخورده نزدیک آنان آمد و گفت: سپاس خداوندی که شما را کشت و
مردم را از شوکت شما آسوده ساخت و یزید را بر شما مسلط کرد. امام خطاب به وی فرمود:
‌ای پیر! آیا قرآن خوانده‌ای؟ گفت: آری. امام فرمود: آیا این آیه را خوانده‌ای که
می‌فرماید: «قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودة فی القربی» [۱]؛ گفت: خوانده‌ام.
امام فرمود: ما «قربی» هستیم. و افزود آیا آیه «و آت ذو
گاه تمام دل‌خوشی ام می‌شود سجاده ی گوشه ی اتاقم. نه به سبب نماز هایی که رویش خوانده ام‌. که هر چه رویش خوانده ام، مایه ی شرمساری ست ... بلکه به سبب نماز هایی که رفقایی امثال ِ ساناز، روی سجاده ام خوانده اند. گاه، خدا را قسم می‌دهم به پاکیِ آن ها که روی سجاده ام قنوت گرفته اند. که روی سجاده ام سجده رفته اند. گاه تمام دل‌خوشی ام می‌شود اینکه سجاده ام متبرک است به آدم های درست و حسابی ِ دم و دستگاه خدا.
برای همین دلم رضا نمی‌دهد به کنار گذاشتنش. به
به نام خداوند هستی بخش. 
چند سالی است که به لطف خدا سرگرم و دلخوش به دنیای حقوقخوانی ام. در این مدت هر آنچه از خوانده هایم را که به آوردگاه مباحثه با دوستان بردم یا در معرض نقد ایشان نهادم, برایم ماندگار شد و آنچه را از باب کاهلی یا بخل مکتوم داشتم از میان رفت. ایجاد این وبلاگ نیز برای ثبت خوانده ها و نظرهاست و امیدوارم آغازی باشد بر تداوم ماندگارها.
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
دانلود قسمت 20 سریال دل

ژانر فیلم : اجتماعی | درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : منوچهر هادی
نویسنده :
بازیگران : حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری، مریم سعادت و…
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : محمدرضا گلزار به عنوان بازیگر نقش اول حضور داشته باشد که در نهایت او حضور
معنای غدیر چیست؟ و چرا عید غدیر خم به این نام خوانده شده است؟
واژه «غدیر» در لغت به چند معنا آمده است؛ مانند «آبگیر»،«قطعه‌ای از آب»، و«جای جمع شدن آب باران».

غدیر خُمّ در میان راه دو شهر بزرگ دنیای اسلام، مکه و مدینه، در محلی به نام «جُحفه» وجود دارد که در زمان رسول گرامی اسلام(ص) کاروانیان حج در آن‌جا از هم جدا می‌شدند و به طرف دیار خود می‌رفتند. درباره علت نام‌گذاری این مکان به غدیر خمّ، احتمالاتی داده شده است؛ مانند این‌که به اعتبار
بسم الله الرحمن الرحیم

نماز آیات:
1. نماز آیات به واسطه گرفتن خورشدی - گرفتن ماه ( اگر چه هردو مورد کم باشند و کسی هم
نترسد)-زلزله ( اگر چه کسی هم نترسد) - رعد وبرق - باد های سیاه و سرخ و مانند اینها واجب می
شود

2.نماز آیات دو رکعت است ودر هر رکعت 5 رکوع دارد که بعد از نیت و تکبیر وخواندن حمد وسوره به رکوع
می رود و سر از رکوع برداشته دوباره حمد وسوره را بخواند و به رکوع برود تا 5 بار این کار را بکند بعد از
بلند شدن ا ز رکوع پنجم دو سجده را انجام داده و ر
پرسش: آیا خواهان پس از تقدیم دادخواست می‌تواند خوانده را تغییر دهد یا بر تعداد خواندگان بیفزاید؟
نظر اتفاقی
اصول و قواعد دادرسیاقتضا دارد که طرف دعوی ابتدائاً معلوم و معین باشد. طرح دعوی به طرفیت شخص مجهول یا مردد قابلیت استماع ندارد. دادخواست به طرفیت شخص حقیقی یا حقوقی (مثل سازمانی خاص) طرح و اقامه می‌شود؛ بنابراین قید کامل مشخصات خوانده و نشانی اقامتگاه وی امری ضروری است هرچند در صورت عدم قید مشخصات خوانده در دادخواست، مدیر دفتر دادگا
در سلسه مطالب مربوط به سنسور ماشین این مجموعه را با هم خوانده ایم :
سنسور ماشین | قسمت اول
طبفه بندی سنسور ماشین | سنسور ماشین | قسمت دوم
روند تغییرات سنسور ماشین | سنسور ماشین | قسمت سوم
در ادامه این مطالب به بررسی بیشتر روش تولید سنسور ماشین می پردازیم.
ادامه مطلب

دانلود رایگان سریال دل قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
عزیزان لینک های خرید قانونی درج شد

ژانر فیلم : اجتماعی | درام
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : منوچهر هادی
نویسنده : --
بازیگران : حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری، مریم سعادت و…
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه د
معنی گجت ( gadget )

ابزارک یا گجت (به انگلیسی: Gadget) به وسائل و تجهیزات فیزیکی کوچک و تازه‌اختراعی گفته می‌شود که در آن‌ها فناوری نویی بکار رفته باشد و برای انجام کارهای مخصوصی بدرد بخورد. مانند

تبلت    تلفن‌های هوشمند    دستگاه پخش ام‌پی۳    قوطی‌بازکن    مسواک الکتریکی    مخلوط‌کن    کف‌زن (The Clapper)    چاقوی چندکاره    موشواره بی‌سیم    پیچ‌گوشتی صوتی    چمن‌زن خودکار

البته ناگفته نماند ابزارک ( گجت gadget ) غیر فیزیکی هم داریم
ریاست محترم شعبه.................دادگاه عمومی(حقوقی)............ با احترام به استحضار می رساند که اینجانب ...........فرزند........وکیل خواهان خانم و ٖقای............ فرزند.................. همراه فرزندانش ۱-.................۲-.................۳-..................که پرونده کلاسه......................به طرفیت خوانده سازمان ثبت احوال .........................دعوای به خواسته تصحیح شناسنامه طرح نموده ام ، دلایل خود را جهت اثبات ادعای موکلم به شرح ذیل اعلام می نمائیم: ۱-خلاصه ادعای موکلین اینجانب آن است که اداره ثبت احوال
نشستیم و قسم خوردیم رو در رو به جان هم
اگر چه زهر می ریزیم توی استکان هم
همه با یک زبان مشترک از درد می نالیم
ولی فرسنگ ها دوریم از لحن و زبان هم
هوای شام آخر دارم و بدجور دلتنگم
که گرد درد می پاشند مردم روی نان هم
بلاتکلیف پای تخته فکر زنگ بی تفریح
فقط پاپوش میدوزیم بر پای زیان هم
قلم موهای خیس از خون به جای رنگ روغن را
چه آسان می کشیم این روز ها بر آسمان هم
چه قانون عجیبی دارد این جنگ اساطیری
که شاد از مرگ سهرابیم بین هفت خان هم
برادر خوانده ایم
دانلود سریال مانکن 1 تا 10 
به زودی لینک ها گذاشته میشود با عرض پوزش که لینک ها کار نمیکند.
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11

نقد تلخی را نویسنده شوخ و شیخ درباره «ظاهرپرست» بودن تحصیل‌ کرده‌های خارج مطرح می‌کند که فقط طوطی وار درس خوانده‌اند و فقط به فکر به دست آوردن مقام و منصب‌اند. آن‌ها خادم فرنگی‌ها شده‌اند، فرهنگ و دو آداب بومی خود را «حتی قبل از رسیدن به اروپا» فراموش کرده‌اند، در حالی که هیچ چیز جز درکی «سطحی» از غرب به دست نیاورده‌اند. برخی تا آنجا پیش رفتند که از «بیگانگی (الیناسیون)» خارج درس خوانده‌ها سخن گفتند. مجدالملک آنان را «آفتاب‌پرست» می
روز هر روز این اذکار را هزار بار بخواند حاجت روا گردد.»
این اذکار را توصیه شده است که هر روز به تعداد صد مرتبه تکرار و خوانده شود.
ذکر روز شنبه :یا رَبِّ الْعالَمِین "ای پروردگار جهانیان"
این ذکر که مربوط به روز شنبه است به نام رسول خدا (ص) می باشد روایت شده است که هر کس این ذکر را بخواند بی نیاز میشود و در این روز زیارت حضرت رسول الله (ص) خوانده شود.
ذکر روز یکشنبه : یا ذَالجَلالِ وَ اْلاِکْرام "ای صاحب جلال و بزرگواری"
ذکر روز یکشنبه که به اسم امیر
دنیا در پی یافتن راههای عملی برای
بهتر زیستن است، نه راههای ادعایی. نسل جوان خودمان هم همین طور. در این دنیا یک جامعه کوچک نمونه اسلامی
ساختن بهترین تبلیغ است؛ چه برای داخل و چه برای خارج. چون همه ما از بس حرف زدیم و حرف شنیدیم و خوانده ایم...|More|
تقاضای محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ  ---- ریال (تعداد ------ سکه تمام بهار آزادی مقوم به مبلغ ----- ریال) به عنوان مهریه به نرخ روز با احتساب کلیه خسارات قانونی اعم از هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل
ریاست محترم دادگاه عمومی شهرستان .....
باسلام، احتراماً به استحضار میرساند اینجانب دلالت سند نکاحیه شماره ----- تنظیمی در دفتر رسمی ازدواج شماره ---- در تاریخ ---- به عقد نکاح رسمی و قانونی خوانده در آمرم، که وفق مفاد مندرج در عقدنامه تعداد ----- سکه طلای بهار آ
بار اثبات در دعوی اعسار از پرداخت مهریه در خصوص دعوی اعسار نسبت به مهریه با توجه به صریح ماده ۷ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی از آنجایی که  مهریه جز دیون ابتدایی بوده و از آنجایی که مدیون در عوض مهریه مالی دریافت نکرده بار اثبات دعوی بر عهده ی خوانده دعوی اعسار می باشد و به عبارت دیگر خوانده دعوی اعسار بایستی تمکن خواهان دعوی اعسار از پرداخت مهریه را به اثبات برساند در غیر این صورت دعوی اعسار با سوگند خواهان پذیرفته می شود.
وقتی به خانه می‌آیید، نیم ساعت را به مطالعه کتاب اختصاص دهید. چقدر کتاب‌ها را در همین نیم ساعت‌ها می‌شود خواند! بنده دوره‌های بیست‌وچند جلدی کتاب را در همین فاصله‌های یک ربع ساعت خوانده‌ام. شاید صدها جلد کتاب را همین‌طور در این فاصله‌های کوتاه خوانده‌ام. بسیاری از افراد را هم می‌شناسم که این گونه‌اند.
۱۳۷۲/۲/۲۱- رهبر انقلاب

دانلود رمان گرافیکی مترو: آخرین نور به زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: آخرین نور
دسته بندی: رمان گرافیکی
تعداد قسمت : 1 قسمت
کمپانی: ------
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 2011
خلاصه : پس از اینکه معلوم شد مترو ۲۰۳۵، سومین و آخرین قسمت از سه گانه‌ی مترو، دوباره روی شخصیت اصلی مترو ۲۰۳۳ یعنی آرتیوم تمرکز می‌کند؛ دمیتری گلوخوفسکی، نویسنده‌ی مجموعه، تصمیم گرفت تا با همکاری انتشارات Dark Horse، با نوشتن کمیکی تک شماره‌ای داستان این دو رمان را به هم متص
 تعداد قسمت های سریال تلخ و شیرین ، اخر قسمت سریال ترکی تلخ و شیرین کی هست ، تلخ و شیرین چند فصل است ، اخر سریال ترکی تلخ و شیرین چی میشه ، سریال تلخ و شیرین چند قسمت است
سریال ترکی تلخ و شیرین چند قسمت است 
حیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریل ترکی با نام Hayat Bazen  محصول شال 2016 ترکیه است ...دانلود قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی
ادامه مطلب
از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
دانلود سریال مانکن 1 تا 26
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11
دانلود سریال مانکن قسمت 12
دانلود سریال مانکن قسمت 13
دانلود سریال مانکن قسمت 14
دانلود سریال مانکن قسمت 15
دانلود سریال مانکن قسمت 16
دانلود
گریزان‌اند از حقیقت، چون به صورت دل بسته‌اند. گریزان‌اند از کلام خوشان، چون به اندوهگینان و به عارفان ظلمت دل بسته‌اند. از خویش گریزان‌اند، زین سبب است این همه به دیگران آویخته.
از موسیقی گریزان‌اند، چون به نواهای کهنه دل بسته‌اند. موسیقی نویی‌ست. از هنر گریزان‌اند، چون هنرْ تغییر مدام است، و از تغییر گریزان‌اند، چون تغییرْ رسم بی‌رسمان است. بی‌رسمی، رسم جسوران است. صوفیان هوایند و هوشان بی‌هوست.
به خود می‌خوانم و از خود وا می‌کنم.
برنامه سفر به بهشت اندیشه ها برنامه ای در مورد حضرت مولانا است که شبکه چهار سیما تولید کرد در این برنامه که در شهر قونیه ترکیه و شهر خوی ضبط شده است کارشناسان و اساتید ادبیات درباره مولانا، افکار و اندیشه های او صحبت می کنند. 
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
نمایندگان پارلمان اتریشروز چهارشنبه ۱۵ مه عرفی را به پذیرش رساندند که به جهت آن مصرف از حجاب در دبستان های این قلمرو ممنوع خواهد شد. این طرح توسط حزب راستگرای حاکم به پارلمان عرضه شده بود. اگرچه در متن قانون مصوب، نامدار از اسلام نیامده است و تنها اعلام شده که این ممنوعیت شامل «لباس ایدئولوژیک یا مذهبی» است که با پوشاندن ضابطه مرتبط باشد، ولی نمایندگان متعلق بوسیله هر دو حزب هیکل پیوستگی حاکم تصریح کرده اند که این قانون روسری اسلامی را مر
من اینطوریم! از شعرهایی که بلدم، از متن هایی که خوانده ام، خیلی استفاده میکنم و بعضی ها خوششان می آید و طبیعتا بعضی هاهم نه!
اما خودم به طرز وحشتناکی این رفتار را دوست دارم.
اگر می آمد به من میگفت که سهم من از وفا تویی، درجا قبول میکردم خیلی چیزهارا!
اما حالا هی باید به این فکر کنم که *غیر از من همه میدونستن که اون مرد برام میمرد*
یا فکر کنم *چی تو این نگاه غمگین دیدی که به خنده های می ارزه؟*
یا اصلا فکر کنم چرا آهنگ دلواپسی را کسی به من هدیه نمیکند

در این قسمت شما را با روش کسب درآمد از قسمت Multiplay سایت freebitco.in آشنا خواهیم کرد. به همین منظور طبق بررسیهای که با چندین حساب کاربری از این قسمت داشتم در نهایت متوجه شدم که:(( در ابتدای بازی شانس برد و باخت شما تصادفی است و شما با روشهای مختلف میتونید سود داشته باشید اما با اجرای بیشتر بازی سیستم به طور مدام قسمت باخت (lose) را از قسمت برد (win) بیشتر میکند تا در نهایت کل سرمایه خود را در سایت از دست میدهید))ببینید من با هر روشی که شما فکرش رو بکنید امتح
گذشته از آن که در روایات زیادی، برای نماز جماعت، اجر و پاداش بسیاری وارد شده است، با دقّت در مضمون روایات اسلامی به اهمّیّت این عبادت پی می بریم، و در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:مسأله 314- شرکت در نماز جماعت برای هر کسی مستحب است؛ بویژه برای همسایه مسجد.مسأله 315- مستحب است، انسان صبر کند که نماز را به جماعت بخواند.مسأله 316- نماز جماعت، هرچند اوّل وقت خوانده نشود، از نماز فُرادایِ «1» اوّل وقت بهتر است.مسأله 317- نماز جماعتی که مختصر خوانده
دانلود سریال کرگردن 1 تا 26

دانلود سریال کرگردن قسمت 1
دانلود سریال کرگردن قسمت 2
دانلود سریال کرگردن قسمت 3
دانلود سریال کرگردن قسمت 4
دانلود سریال کرگردن قسمت 5
دانلود سریال کرگردن قسمت 6
دانلود سریال کرگردن قسمت 7
دانلود سریال کرگردن قسمت 8
دانلود سریال کرگردن قسمت 9
دانلود سریال کرگردن قسمت 10
دانلود سریال کرگردن قسمت 11
دانلود سریال کرگردن قسمت 12
دانلود سریال کرگردن قسمت 13
دانلود سریال کرگردن قسمت 14
دانلود سریال کرگردن قسمت 15
دانلود سریا
دانلود سریال کرگدن 1 تا 26

دانلود سریال کرگدن قسمت 1
دانلود سریال کرگدن قسمت 2
دانلود سریال کرگدن قسمت 3
دانلود سریال کرگدن قسمت 4
دانلود سریال کرگدن قسمت 5
دانلود سریال کرگدن قسمت 6
دانلود سریال کرگدن قسمت 7
دانلود سریال کرگدن قسمت 8
دانلود سریال کرگدن قسمت 9
دانلود سریال کرگدن قسمت 10
دانلود سریال کرگدن قسمت 11
دانلود سریال کرگدن قسمت 12
دانلود سریال کرگدن قسمت 13
دانلود سریال کرگدن قسمت 14
دانلود سریال کرگدن قسمت 15
دانلود سریال کرگدن 

تعیین خواسته و بهای آن
صدور حکم مبنی بر الزام خوانده به ثبت واقعه رجوع

دلایل و منضمات دادخواست
۱۔ فتوکپی مصدق طلاق نامه، فتوکپی مصدق شناسنامه ها، شهود با مشخصات

ریاست محترم مجتمع قضایی خانواده…………………..با سلاماحتراما به استحضار می رساند:اینجانب (خواهان) به موجب طلاق نامه شماره …….. شماره ………….. در تاریخ ……………… از همسرم آقای…………. فرزند……………….. جدا شده بودم ولی در ایام عده رجوع واقع گردید. لیکن خوانده از ثبت واقعه رجو
وقتی قسمتی از تمهیدات عین القضات همدانی را  از کتاب درسی میخواندم تا به سخیف ترین شکل ممکن حفظ کنم که فلان جایش با کدام بیت از فرخی یزدی قرابت دارد و به زور از نوشته های این بزرگوار ،دستور زبان استخراج کنم و سعی کنم آن عظمت را به نثر امروزی در آورم ( و عین القضات بزند توی سرش )  ؛ فکر نمی کردم آنقدر شیفته اش شوم ! 
بغض داشتم . بغض دارم . خودم را مابین درس هایی که نفرت ، پل اتصالی بود بینمان دفن کرده بودم . 
که چه بشود دختر ؟ تو داری می میری ! 
حساب کن
یکی از مسائلی که در موفقیت تحصیلی تاثیر مهمی دارد، خواندن به موقع درس‌هاست. در این رابطه اصل بر این است که درس هر روز در همان روز خوانده شود. این روش باید در آغاز سال تحصیلی به‌ کار گرفته شود.
بهتر است که خواندن درس‌ها بر اساس اولویت باشد و درس‌هایی که یادگیری آن مشکل‌تر است در صدر برنامه‌ی درسی قرار گیرد، زیرا ممکن است فرصت مطالعه‌ی همه‌ی درس‌هایی که در یک روز تدریس شده پیدا نشود.
هم‌چنین به جهت آمادگی برای امتحانات شفاهی و کتبی، در هر
:ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻭﻝ :ﻭﻗﺘ ﻣﺮ ﺩﺳﺸﻮ ﺗﻮ ﺩﻣﺎ ﺁﺏ ﺑﺮﺰﺪ ﻭﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﻪ ﺟﻮﺭ ﺍﺯ ﺎﺕ ﺩﺭﺑﺎﺭ ﻪ ﺷﺨﺺﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻮﺷﺘﺶ ﻭ ﻭﻗﺘ ﻓﻬﻤﺪﺧﺴﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺑﺸﻪ !...:ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻭﻡ:ﻭﻗﺘ ﺴ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﺴﺖ ﺻﺪﺍ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺑﺒﺮﻦ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺷﺶ ﻨﺪ . ﺗﺎ ﻭﻗﺘ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺮﺩ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﻣﻨﺤﺪﻡ ﺷﻪ:ﻗﺴﻤﺖ ﺳﻮﻡ:ﻭﻗﺘ ﻣﻮﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﺸﻮﺍﺭﻣﻨﺪ،ﺳﺸﻮﺍﺭ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺣﺎﻟﺖ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺯ ﺑﺮﻕ ﺑﺸﺪ ﺗﺎﻧﻔﺮ ﺑﻌ
تعیین خواسته وبهای آن مطالبه خسارت بر هم زدن نامزدی به میزان ریال به انضمام کلیه خسارات قانونیدلایل ومنضمات دادخواست کپی مصدق: 1- لیست هزینه‌های انجام شده، 2 – فاکتور هزینه‌ها، 3- استشهادیه، 4 – شهادت شهود عندالاقتضاء، “5 – مدرک مورد نیاز دیگر”
ریاست محترم مجتمع قضایی “شهرستان محل اقامت خوانده”با سلام احتراماً به استحضار می رساند:اینجانب/ اینجانبه وفق توافق مورخ با خوانده به تمهید مقدمات امر ازدواج اقدام کرده‌ام. نظر به اینکه متعاقب ت
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا
دانلود رایگان سریال دل قسمت دوم ۲با لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
سریال دل قسمت دوم رایگان
دانلود قسمت ۲ سریال دل رایگان ( چهارشنبه 20 آذر )
دانلود قسمت 2 سریال دل | دانلود قسمت دوم سریال دل,
دانلود del E02 720p mp4,
دانلود قسمت 2 سریال ذل با کیفیت عالی 1080p
لینک قرار گرفت

نام سریال: دلژانر: درام , عاشقانهکارگردان: منوچهر هادیستارگان: حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، ل
بعد از چند سال انتظار امسال قسمت شد با بهترین همسفرهایی که حتی فکر نمی‌کردم یه روز کنار هم قرار بگیریم راهی سفر بشم
دوست داشتم مثل همه سفرهایی که تا الان رفتم و برگشتم بی سروصدای مجازی بدرقه بشم
ولی چون سفر اولی و تبعا زیارت اولی‌ام حقی از دوستان بر گردن خودم می‌بینم که حداقل حلالیت مجازی بطلبم
ان شا الله اگر راهی شدم، دعاگوی دوستان مجازی و حقیقی خواهم بود
اگر پیاده رفتن هم روزی‌مان شد، قدمی به نیت دوستان جا مانده خواهم برداشت
*پیشاپیش عذ
دانلود رایگان سریال دل قسمت دوم ۲با لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
سریال دل قسمت دوم رایگان
دانلود قسمت ۲ سریال دل رایگان ( چهارشنبه 20 آذر )
دانلود قسمت 2 سریال دل | دانلود قسمت دوم سریال دل,
دانلود del E02 720p mp4,
دانلود قسمت 2 سریال ذل با کیفیت عالی 1080p
لینک قرار گرفت

نام سریال: دلژانر: درام , عاشقانهکارگردان: منوچهر هادیستارگان: حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، ل

نهم ذیحجه را روز عَرَفه گویند. این روز از روزهای مهم برای مسلمانان و از جمله شیعیان است. گرچه عید نامیده نشده اما همچون عید خوانده شده است. همچنین زیارت امام سوم شیعیان در این روز بسیار توصیه شده است. «دعای امام حسین در روز عرفه» از مهم‌ترین اعمال این روز است که پس از نماز ظهر و عصر خوانده می‌شود.

به همت ثریا قلندری مسئول کتابخانه امام علی (ع) مسابقه نقاشی در دبستان دخترانه ستایش برگزار شد. در این
برنامه که 60 نفر از دانش آموزان مقطع چهارم و پنجم ابتدایی حضور داشتند ابتدا
کتابهای فاطمه و فاطمه، کبوترها و آهوها، امام رضا (ع) و 8 قصه از امام جواد (ع)
از سری کتاب های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای دانش آموزان خوانده شد. سپس
دانش آموزان برداشت های خود را از کتاب های خوانده شده به تصویر کشیدند.
باسمه تعالینیایشدعای سماتغزل۴گفت باقر این دعا را از برای سالکان و عارفاناز شمیمش میشود مسرور قلب و روح و جانقلب ها را می کند شاداب آن اسمای پاکخوانده گردد عصر جمعه، مشعل عشق و روان
حاوی اسرار حق باشد سمات و نام هومستحب باشد قرائت، گر توانی آن بخوانپر ز رمز است و نشانه در اجابت این دعازین سبب خوانند آنرا چون سمات و یک نشانهست مقبول عوام مردم و اصحاب خاصپر ز مضمون های عالی و معارف اندر آنمی کند محفوظ ما را از شیاطین دروندور سازد دشمنان را، از
با سلام و آرزوی سلامتیحضور گرامی هم وطنان عزیز
همان گونه که همه  عزیزان درجریان هستند به علت خطرات شیوع ویروس کرونا، مدارس جهت پیشگیری و کنترل این بیماری تعطیل شده اند؛ باتوجه به فاصله گرفتن فرزندانمان از فضای آموزشی و درس و مدرسه در صورت عدم چاره اندیشی و عدم نظارت اولیای محترم، آسیب های آموزشی و افت درسی جدی را دردانش اموزان عزیز شاهد خواهیم بود.
 و لذا بدین وسیله خواهشمندم عنایت و همکاری لازم را جهت نظارت بر مطالعه ی دروس خوانده شده در م
باسمه تعالینیایشدعای سماتغزل۴گفت باقر این دعا را از برای سالکان و عارفاناز شمیمش میشود مسرور قلب و روح و جانقلب ها را می کند شاداب آن اسمای پاکخوانده گردد عصر جمعه، مشعل عشق و روان
حاوی اسرار حق باشد سمات و نام هومستحب باشد قرائت، گر توانی آن بخوانپر ز رمز است و نشانه در اجابت این دعازین سبب خوانند آنرا چون سمات و یک نشانهست مقبول عوام مردم و اصحاب خاصپر ز مضمون های عالی و معارف اندر آنمی کند محفوظ ما را از شیاطین دروندور سازد دشمنان را، از
برخی از نویسندگان ، کتابها را به سه نوع تقسیم کرده اند:
چشیدنی
بلعیدنی
هضم کردنی
کتابهای چشیدنی را باید نگاهی اجمالی و گذرا کرد و در همین حد فهمید که چیست و درباره چیست.
کتابهای بلعیدنی، نکات مفید دارد و باید خوانده شود. ولی چندان نیازی به تعقل و تامل ندارد و به صرف خواندن سریع هم مقصود حاصل میشود؛ مانند کتابهای تاریخی، قصه، رمان، فکاهیات، مجلات و روزنامه ها.
کتابهای هضم کردنی، نیاز به دقت و تامل دارد تا مطالبش فهمیده و به خاطر سپرده شود؛ مان
دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل پخش شده 18 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید نمایش خانگی ایرانی دل بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید

ادامه مطلب
مسافر جمعه : قطعاً کم خوانده ای رمانی که هم عاشقانه باشد هم سیاسی هم تاریخی

مسافر جمعهنویسنده: سمیه عالمیانتشارات: کتابستان
بریده کتاب:
از بالکن حیاط را نگاه کرد. کف حیاط پر از پاره های آجر و شاخه های درخت بود. کتاب ها را ریخته بودند وسط حیاط و آتش زده بودند و دودش پیچیده بود توی حیاط.نمی فهمید چه اتفاقی افتاده! هنوز داشت سرباز های توی حیاط را می شمرد که چیزی از بالای پشت بام کف حیاط افتاد. رسول چشم انداخت کف حیاط. آدم بود … صفحه « ۲۰۱»
اولین جلسه سیر مطالعاتی
اولین جلسه سیر مطالعاتی در شنبه شب در اردوی چند ساعته
شروع شد
در سیر مطالعاتی حلقه در تابستان یک دور کامل از 
کتاب سلام بر ابراهیم (از خاطرات و داستان های شهید ابراهیم هادی)
خوانده می شود
در این جلسه اول نیز چند صفحه از این کتاب خوب خوانده شد.
جهت دریافت رو این قسمت کلیک نمایید یا روی تصویر کلیک نمایید                                   (این فایل بروز شد)حجم: 386 کیلوبایتتوضیحات: این تکلیف برای شنبه 98/12/10 خوانده شود
این فایل در سایت برنامه آموزش مجازی کلاس 8/4 منتشر شده است.
دانلود قسمت دهم سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت دهم سریال دل ۱۰ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:فاراب (با بازی بهرام افشاری) در زندان متوجه طلاق غیابی شده و به دنبال آزادى از زندان که پیشنهاد یکى از زندانى ها نظرشو جلب مى کن
ریاست محترم دادگاه
با سلام و عرض ادب احتراما به استحضار می رساند . موکل اینجانب حسب سند نکاحیه شماره ۶ درمورخ۱۳۸۸/۱/۲۱ به عقد دائم خوانده محترم در آمده است و مطابق رسوم جاریه در بدو شروع زندگی مشترک ، جهیزیه خود را مشتمل بر اجناس وکالاهای مشروحه لیست پیوست با اخذ رسید تحویل خوانده داده است و زوج قریب به دو سال است که بدون ادای تکالیف شرعی و قانونی با توسل به بهانه های واهی وی را در منزل پدرش واقع در روستای … شهرستان …. به حال خود رها نموده است
بسم الله الرحمن الرحیم
ادامه خواص ایات یس:
21=جهت رفع بیماری نوشته در آب اندازد و سه روز ناشتا آبش را بخودر: اتخذ من دونه الهة ان یردن الرحمن بضر لا تغن عنی شفاعتهم شیئا  و لا ینفذون
22= جهت رفع چله زنان در آب خوانده و با آن آب غسل کنید: انی اذا لقی ضلال مبین
23= اگر نوشته بر کعب پا بندد مانده نمی شود : قیل ادخل الجنة قال یا لیت قومی یعلمون
24= جهت دفع تب بر نخی خوانده به گردن ببندد : انی امنت بربکم فاسمعون
25= جهت درد کمر بشمک و زعفران نوشته با خود دارد: ب

خرید شتر مرغ پرواری
این روز ها پرورش شترمرغ پرواری یکی از کارهایی است که حتما در رابطه با آن چیزهایی شنیده و یا مطالبی خوانده اید .
بحث پرورش شترمرغ را میتوان از بحث های داغ این روز ها دانست .
همانطور که قبلا هم خوانده و یا شنیده اید بحث پرورش شترمرغ سختی های فراوانی دارد اما :

ادامه مطلب..... 

ادامه مطلب
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
گریزان‌اند از حقیقت، چون به صورت دل بسته‌اند. گریزان‌اند از کلام خوشان، چون به اندوهگینان و به عارفان ظلمت دل بسته‌اند. از خویش گریزان‌اند، زین سبب است این همه به دیگران آویخته.

از موسیقی گریزان‌اند، چون به نواهای کهنه دل بسته‌اند. موسیقی نویی‌ست. از هنر گریزان‌اند، چون هنرْ تغییر مدام است، و از تغییر گریزان‌اند، چون تغییرْ رسم بی‌رسمان است. بی‌رسمی، رسم جسوران است. صوفیان هوایند و هوشان بی‌هوست.

به خود می‌خوانم و از خود وا می‌کن
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
یکی از دغدغه‌ها و سؤالات پرتکرار طلاب عزیز در پایه هفت این است که بعضی می‌گویند دروس سابق اعم از ادبیان، منطق، فقه و اصول را ضعیف خوانده‌اند و چگونه می‌توانند جبران کنند، بعضی هم می‌گویند دروس سابق را خوب خوانده‌اند اما از حافظه‌شان رفته است. به طور کلی راه اصلی برای جبران نقائص گذشته این نیست که دوباره آن کتاب را درس بگیرید و مباحثه کنید بلکه
ادامه مطلب
دانلود قسمت پنجم سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت پنجم سریال دل ۵ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:رستا (ساره بیات) و آرش (حامد بهداد) که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، پس از فراز و نشیب فراوان به روز عروسی خود می رسند اما با پید
فصل چهارم:
قسمت اول:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت اول
قسمت دوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت دوم
قسمت سوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت سوم
قسمت چهارم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت چهارم
قسمت پنجم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت پنجم
قسمت ششم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت ششم
قسمت هفتم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت هفتم
قسمت هشتم:
کیفیت
فهرست
افرادی معروف که در زیست شناسی تخصص دارند، از جمله عکس هایی که در دسترس
هستند. در این لیست شناخته شده ترین افراد در بالا هستند. این لیست شامل
بازیگران، موسیقیدانان، ورزشکاران و غیره است که در زیست شناسی تحصیل کرده
اند.

ادامه مطلب
جهت دریافت رو این قسمت کلیک نمایید یا روی تصویر کلیک نمایید                                   (این فایل بروز شد)حجم: 386 کیلوبایتتوضیحات: این تکلیف برای شنبه 98/12/10 خوانده شود
این فایل در سایت http://hosseinrobaby.blog.ir/ (برنامه آموزش مجازی کلاس 8/4) منتشر شده است.
نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
اگر قبلا خوانده باشید که مثلا این لغات فارسی در عربی هستند و این مقدار ترکی در فارسی هستند یا بالعکس و خلاصه از این حرفها ، الان منظور منرا برداشت می‌کنید. 
یکی از غنیمتهای زبانهای منطقه از همدیگر ابواب است که امروزه به نام عربی شناخته می شود ولی بکام همه‌ی زبانها و حتی خود عربی است. 
ادامه مطلب
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 40}

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده...

امام جواد(ع) میفرمایند: "در آینده نزدیک، اقوامی را دسته دسته از دین خدا خارج خواهند ساخت و زمین با خونهایی از آل محمد رنگین خواهد شد، آنان که بی موقع و نابهنگام قیام میکنند و چیزی را که میطلبند، به آن نخواهند رسید... مَثَل آنان مانند جوجه ای است که پرواز کند و از آشیانه خود فرو افتد و کودکان با آن به بازی بپردازند."
[غیبت نعمانی، باب ١١]
حافظ از دست مده دولت این کشتی نوح /
شما که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنید قطعا هدفتان متفاوت است و از همین ابتدا به فکر پیشرفت کردن هستید. درواقع ممکن است شما هدف قبولی در مدرسه‌ی تیزهوشان و یا ورود به مدرسه‌ی نمونه دولتی را داشته‌باشید. اگر طبق برنامه‌ی راهبردی‌ی کانون درس بخوانید و از همین ابتدا کتاب‌های تست را به‌خوبی بشناسید و به دقت حل کنید، به نتیجه‌ی دلخواهتان می‌رسید.
بهتر است در تابستان استفاده از کتاب تابستان فراموش نشود. طبق برنامه‌ی راهبردی پیش‌خوانی
گنده‌لاتِ لات‌ها لات محله‌ی ما را تهدید کرده است. لاتی که تا دیروز اهل محل از او شکایت داشتند امروز به حمایت از او همگی دستمال به دست داشتند. زورگویی‌ها و زورگیری‌های او را فراموش کرده‌اند تا لات محله‌ی ما نزد گنده‌لات لات‌ها موش نشود. می‌گویند لات محله‌ی ما هر چه قدر هم بد باشد بچه محل ماست، اگر ما امروز نگوییم من هم یک لات هستم، فردا پیش گنده‌لات لات‌ها هر چه قدر هم زارت و زورت کنیم فایده‌ای ندارد. اگر ما امروز پشت لات محله‌مان نایس
یکی از مشکلاتی که معمولا در دعاوی حقوقی پیش می آید این است که خوانده (کسی که دعوی علیه او طرح شده است. به دادگاه فراخوانده می‌شود تا به دعوای خواهان پاسخ دهد) در طول مدت دادرسی خواسته (مال مورد دعوا) را به افراد دیگر منتقل می کند و یا بعضا اقدام به آسیب زدن به خواسته می کند. بنابراین قانون گذار در نظام حقوقی ایران برای جلوگیری از هرگونه تضییع حقوق خواهان (کسی که دعوایی را طرح می‌کند و از دادگاه می‌خواهد به امری رسیدگی کند)، راهکار قرار تامین خ
دانلود کامل قسمت 3 سریال دل محصول 1398 به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت 3 سریال دل پخش شده 27 آذر با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود کامل قسمت 3 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود کامل قسمت 3 سریال

ادامه مطلب
قسمت بیست و یکم سریال دل ۲۱ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان : منوچهر هادیژانر : خانوادگی، درام، عاشقانهسال تولید : 1397تاریخ انتشار : 1398تعداد قسمت ها : 26 اپیزود دو فصل 13 قسمتیمدت زمان هر قسمت : یک ساعتفرمت : MP4کیفیت : WEB-DLمحصول ایرانتهیه کننده : جواد فرحانیخلاصه داستان : قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می‌آید که موجب فاصله افتادن بین آنها می‌شود. قسمت بیست و یکم سریال دل را هم اکنون از سیگرام د
سلام
این روزها به دلیل انبوه کارهایی که باید انجام دهم و کارهایی که هنوز انجام نداده‌ام، فرصت چندانی برای معرفی کتاب هایی که خوانده‌ام برایم نمی‌ماند. و همچنین با توجه به روزهایی که گذرانده‌ایم؛ دل و دماغی هم...
به همین دلیل، تصمیم گرفتم عناوین کتاب‌هایی که این روزها خوانده‌ام و در موردشان ننوشته‌ام را این جا لیست کنم، تا یادم باشد چه چیزهایی خوانده‌ام و اگر عمری باقی بود و زمانی، سر فرصت یادداشتی در موردشان بنویسم...

- فصل نان/ علی اشر
نفر سوم از سمت راست، مرحوم #حامد_هاکان

امروز به #حامد_هاکان فکر می کردم. به این که فوت کرد و فراموش شد!هیچکس آیا #هاکان گوش می دهد؟! من طرفدار محسن چاوشی ام ولی به #هاکان خیانت کرده ام! همیشه وقتی که آهنگ هایی که با محسن چاوشی خوانده را گوش می کردم، منتظر بودم خوانِشِ #هاکان تمام شود تا چاوشی بخواند..اگر من در زندگی ام چاوشی نشوم و بشوم #هاکان، آیا فراموش می شوم؟! این ترس چنان خوره به جانم چسبیده..مگر ما آدم های معمولی چه گناهی کرده ایم که در زمان
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل پخش شده 25 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال

ادامه مطلب
AnimeDLR APK یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد قسمت های انیمه ، کارتون و درام را در سایت های استریم ضبط کنید تا بتوانید آنها را بصورت آنلاین تماشا کنید (بدون نیاز به بارگیری قسمت قبل از تماشای آن) یا آفلاین (قسمت قبل از پخش آن بارگیری می شود) دستگاه اندرویدی شما
می توانید قسمت های تماشا شده را مرتباً پیگیری کنید ، سریال ها را در موارد دلخواه خود اضافه کنید.
ادامه مطلب
سیر علمی وعملی به طلاب حوزه علمیه  

خلاصه ایی از مطالب کتاب (حامل اسرار )اثر حضرت  استاد صمدی آملی
کتابهایی که در سیر علمی باید خوانده شود
گلستان وبوستان وکلیله ودمنه وحشر با دواوین شعرای اصیل مثل بابا طاهر
علوم ظاهر
اما در ادبیات عرب(صرف)
۱-نصاب الصبیان ابونصر فراهی (با تصحیح وتحشیه حضرت علامه حسن زاده آملی) این کتاب همراه با کتب صرفی خوانده شود
۲-امثله وشرح امثله
۳-صرف میر جناب میر سید شریف حسینی آملی
۴-شرح تصریف جناب تفتازانی
۵-شرح نظام
د
دانلود قسمت 4 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت چهارم گیم اف ترونز فصل 8  برای دانلود قسمت چهارم فصل هشتم گیم اف ترونز کلیک کنید. بیشتر بخوانید ... دانلود زیرنویس فصل چهار سریال Game of Thrones · دانلود زیر نویس ...
دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز | دانلود سریال گیم اف ترونز فصل 4 |دانلود فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت | گات.
ادامه مطلب
مزایای فروشگاهی پیام رسان گپ

مقدمه
اپلیکیشن پیام‌رسان گپ (Gap) تمامی امکانات ارتباطی نظیر چت و ایجاد و گروه و کانال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. علاوه بر آن کاربران می‌توانند توسط این اپلیکیشن پیام‌رسان به خدمات و سرگرمی‌های متنوع هم دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن مذکور برای سیستم عامل اندروید و iOS و Web عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود می باشد
شخصی سازی محیط برنامه
برنامه گپ (Gap) یک اپلیکیشن پیام رسان قدرتمند داخلی است که امکا
نفر سوم از سمت راست، مرحوم #حامد_هاکان

امروز به #حامد_هاکان فکر می کردم. به این که فوت کرد و فراموش شد!هیچکس آیا #هاکان گوش می دهد؟! من طرفدار محسن چاوشی ام ولی به #هاکان خیانت کرده ام! همیشه وقتی که آهنگ هایی که با محسن چاوشی خوانده را گوش می کردم، منتظر بودم خوانِشِ #هاکان تمام شود تا چاوشی بخواند..اگر من در زندگی ام چاوشی نشوم و بشوم #هاکان، آیا فراموش می شوم؟! این ترس چنان خوره به جانم چسبیده..مگر ما آدم های معمولی چه گناهی کرده ایم که در زمان
 یکی از روش هایی که مشاوران و متخصصان امورآموزشی به مطالعه گران توصیه می کنند، روش Murder است. نام این روش نیز از کنار هم قرار دادن حروف اول ۶ مرحله ی آن، شکل گرفته است.
1- (Mood حال و هوا ) M پیش از شروع مطالعه باید حال و هوای آن را پیدا کنید، یعنی سرحال باشید و آماده ی یاد گرفتن. این حالت را باید تا پایان مطالعه حفظ کنید. افکار مثبت را جانشین افکارمنفی کنید و زمینه را برای یک مطالعه ی مفید و مؤثر مهیا کنید.
2- (Understand درک و فهم)u این مرحله توصیه می کند آن چ

Goodreads  یک امکان خیلی جذاب دارد. «چالش مطالعه». اینطور است که تصمیم می‌گیری در سال میلادی پیش‌رو مثلا 10 کتاب بخوانی. آخر هر سال به تو آمار می‌دهد. چقدر از مقدار مشخص شده‌ات را خوانده‌ای.تعداد کتابهایی که خواند‌ه‌ای چند صفحه بوده‌اند. در کدام ماه‌ها بیشتر مطالعه کرده‌ای. محبوب‌ترین و کمتر خوانده شده‌ترین کتاب‌هایی که خوانده‌ای کدام‌ها بوده‌اند. و...
من برای سال 2019 میلادی خواندن 40 کتاب را هدف‌گذاری کرده بودم. البته که فقط 25 کتاب خوان
دو سالی است که در ماه مبارک رمضان ارتباطم را با وبلاگ و اینترنت قطع می‌کنم؛ سال اول که این‌کار را کردم بدون هیچ اعلانی در وبلاگم به مدت یک ماه نبودم ولی سال قبل پستی نوشتم که تا حدودی دلیل این‌کار را در آن پست گفتم. تجربه‌ای خوبی بود و تصمیم دارم آن را امسال هم عملی کنم.در این روز‌ها که نیستم پیشنهادم پیوند‌های روزانه است به خصوص که قسمت آرشیو آن هم راه افتاده است. و همچنین در پست سال قبل دو کتاب هم پیشنهاد داده بودم که دوباره همان دو کتاب ر
دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل پخش شده 2 بهمن ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال

ادامه مطلب
دانلود قسمت 7 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت هفتم گیم اف ترونز فصل 8 : دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 - دانلود قسمت پنجم فصل هشتم ...
اما نباید از این واقعیت که این دانلود قسمت پنجم فصل هشتم گیم اف ترونز سریال از کتاب های نغمه یخ و اتش و چندین کتاب دیگر که تقریبا هر کتاب یکی دو فصل از ... دانلود قسمت سوم فصل 8 سریال گیم اف ترونز Game OF Thrones(بازی ...
 دانلود قسمت سوم فصل هشتم سریال Game Of Thrones که فصل آخر آن پس از دو سال منتشر شد. 
ادامه مطلب
تعیین خواسته وبهای آن استرداد جهیزیه مقوم به ریال به انضمام کلیه خسارات قانونیدلایل ومنضمات دادخواست کپی مصدق : 1- عقدنامه،‌2- لیست جهیزیه، ” 3-مدرک مورد نیاز دیگر”
ریاست محترم مجتمع قضایی “شهرستان محل اقامت خوانده”باسلام احتراماً به استحضار می رساند:اینجانبه به استناد کپی مصدق عقدنامه شماره مورخ / / باخوانده عقدازدواج دائمی در دفترخانه “شماره ونام شهرستان” منعقد کرده ایم. نظر به اینکه جهیزیه به شرح لیست ضمیمه متعلق به اینجانبه می باش
پست ویژه!
در ترتیل اساتیدی چون استاد منشاوی، یکی از بارز ترین ویژگی های آن یکنواختی ترتیل، و کم تنوع بودن نغمات است. ولی ترتیل استاد پرهیزگار ، ترتیلی است که از تنوع نغمات بی نظیری برخوردار است. به نحوی که ایشان در ترتیلشان 357 بار از انتقال نغمه استفاده کرده اند. 
چندی پیش برایتان محدوده نغماتی که استاد پرهیزگار در جزءها خوانده بودند را مشخص و در قالب 30 عکس به اشتراک گذاشتیم که با کلیک در اینجا میتوانید آن را مشاهده و دانلود کنید.
این بار پا ف
دیدار پس از غروب (شهید مهدی نوروزی) نویسنده: منصوره قنادیان انتشارات: روایت فتح
دیدار پس از غروب : فکر کن رمانی خوانده ای هم عاشقانه هم عارفانه ولی از دل حقیقت..

دیدار پس از غروب (شهید مهدی نوروزی)نویسنده: منصوره قنادیانانتشارات: روایت فتح
بریده کتاب(۱):
بعد از ناهار گفت بریم جت اسکی. جلیقه نجات تنمان کردیم و سوار شدیم. یکدفعه کنترل را از دست دادم و بی هوا افتادم توی آب. گیج شدم.گفت نترس. چادر و همه ی لباسهایم خیس شده بود. (ص ۲۷)

ادامه مطلب
سلام.
قرار بود که برای دانش اموزان هفتم یه ویدئو آموزشی تهیه کنم.
یه آموزشی رو دیدم که به نظرم مفید و جامع هست. چهارتا بخشه که به ترتیب میذارم لینکش رو وارد لینک بشید و مرحله با  مرحله باهاش پیش برید و در آخر هم فایل ورد رو برای من ارسال کنید به ایمیل.
قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم
ریاست محترم مجتمع قضایی خانواده سلامّ‌علیکم؛ احتراما" اینجانب وکیل خواهان، نکات ذیل را به استحضار میرساند:
اولا"؛ با عنایت به اینکه مستند به تصویر مصدق عقدنامه رسمی پیوستی رابطه زوجیت فیمابین موکله و خوانده محترم محرز و مسلم است.
ثانیا"؛ با توجه به اینکه مستند به همان سند، خوانده، متعهد به پرداخت  ...  عدد سکه کامل بهار آزادی به موکله می‌باشد.
ثالثا"؛ با توجه به اینکه موکله کل مهریه مافیالقباله خویش، به تعداد  ...  عدد سکه کامل بهار آزادی را
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را تلاوت کند حقتعالی به عدد هر مومن و منافقی که بوده و خواهد بود ده حسنه به او کرامت کند واگر د ر شب بیست وسوم رمضان خوانده شود  از اهل بهشت باشد .جهت تب دائم و درد ها شدن آن در آب و نوشیدن آن آب نافع است
دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال دل از اپارات به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت سیزدهم از اپارات پخش شده 7 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 13 سیزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از اپارات جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از اپارات

ادامه مطلب
دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال دل از یوتوب به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت شانزدهم از یوتوب پخش شده 25 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از یوتوب جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از یوتوب

ادامه مطلب
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
متغیر تصادفی
امید ریاضی
نمره امار
در دنیایی [پس از یک واقعه فاجعه بار] که توسط «اعداد» کنترل میشه و هر انسانی «شماره» مخصوص هویت خودش رو داره. این اعداد می‌تونه هر چیزی مربوط به زندگی شخص باشه. این شماره ممکنه مسافتی که شخص طی کرده یا تعداد دفعاتی که دیگران از یه شخص تعریف و تمجید کردن باشه. همچنین اگه این شماره‌شون صفر بشه، باعث سقوطشون به ورطه «گودال» میشه. در سال 305 تقویم آلشیان، هینا ماموریتی رو از مادرش که شمارش به صفر رسیده، به عهده می‌گیره تا به دنبال قهرمان افسانه‌ای
آخر هفته گذشته ، دو چیز متفاوت با هم همزمان بودند. ابتدا خواندن “شعر هو: فلسفه خوزه گارسیا ویلا” را که توسط رابرت ال. کینگ ، به هر حال ، یکی از بهترین کتابهای نوشتن شعرهایی است که من تا به حال خوانده ام (اگر آن را نخوانده باشم) (و من زیاد خوانده ام) و دوم اینکه ، وی مجله های قدیمی را به یک مکان جدید منتقل کرد تا در خانه استراحت کند. یکی از این مجلات یک مجله قدیمی شعر به نام “واحه” (شماره 14 به طور دقیق) است که در سال 1976 در انگلستان منتشر شده است. وای
فیلم تاج و تخت فصل اول قسمت اول از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود قسمت 1 از فصل 1 سریال بازی تاج و تخت
پشت سن قسمت آغاز از زمان هشت سریال بازی کلاه و سلامت Game of از کانال Geekitor ویدیو آدم های تنش ۳ برنده دنیای از کانال حوزه. ▶ 51 19
Aug 4 2017
منتظر بخش های آینده این مجموعه از شکیبایی شما دوبله فارسی بخش آغاز از زمان 8 مجموعه بازی تاج و سلامت Game of از کانال پرتو.
ادامه مطلب
در راستای اصل تناظر به طرفین دعوا(خواهان و خوانده) اجازه داده شده است تا از ادعاها و دلایل طرف مقابل اطلاع پیدا کنند.این اصل ایجاب می نماید که اصحاب دعوا بتوانند تمام آن چه را که در رسیدن به خواسته های خود و کشف واقع لازم و مفید می دانند،اعم از ادعاها،ادله و استدلات خود،به اطلاع قاضی برسانند.در عین حال امکان اطلاع از آن چه رقیب در این خصوص ارایه داده است را داشته باشند.همچنین طرفین باید فرصت مورد مناقشه قرار دادن آن  ها را داشته باشند.
به همین
سلام دوستان برای دانلود قسمت 5 پایتخت 6 روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود قسمت 5 (پنج) پایتخت 6 شش

مجموعه ی دیدنی پایتخت مجموعه ی بسیار جذابی است و تا کنون مجموعه ای به این زیبایی و با مفهومی ساتخ نشده . ضمن اینگه بازیگرانش هم قهار و کاربلد هستند.
از جمله ی این بازیگران می توان به نقی معمولی یا همان محسن تنابنده ی خودمون اشاره کرد. تا کنون 5 قسمت از سریال دیدنی پایتخت سپری شده و اما حالا نوبت قسمت 6 ششم این مجموعه هست.
قسمت های پیشین کیفیت زیادی داشتن
اولین بار که کتاب را دست گرفتم، خواندنش حدود چهار ماه طول کشید و فقط توانستم 50 صفحه را بخوانم. بیشترین دلیلم هم برای خواندن این بود که زیاد اسمش را می¬شنیدم. اکثر اوقات توی برنامه¬های تلوزیونی جز بهترین کتابِ خوانده شده¬ای بود که مهمان¬های برنامه نامش را می¬بردند.جز کتاب¬های بورسی  بود که نماد با کلاسی حساب می¬شد. برایم جذاب بود که توی لیست کتاب های خوانده شده¬ام باشد. تا بتوانم در موردش صحبت کنم. از قسمت¬های وحشتناک خواندنش اسامی مشابهی ب
اولین بار که کتاب را دست گرفتم، خواندنش حدود چهار ماه طول کشید و فقط توانستم 50 صفحه را بخوانم. بیشترین دلیلم هم برای خواندن این بود که زیاد اسمش را می¬شنیدم. اکثر اوقات توی برنامه¬های تلوزیونی جز بهترین کتابِ خوانده شده¬ای بود که مهمان¬های برنامه نامش را می¬بردند.جز کتاب¬های بورسی  بود که نماد با کلاسی حساب می¬شد. برایم جذاب بود که توی لیست کتاب های خوانده شده¬ام باشد. تا بتوانم در موردش صحبت کنم. از قسمت¬های وحشتناک خواندنش اسامی مشابهی ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قیمت به روز انواع لوله فولادی